Türkiye'de etil alkol ithalatında ilk yerli firma olarak 1996 yılında hayata geçirdiğimiz firmamız bugün halen faliyet göstermektedir.

Yönetim, teknik personel, satış ekibi olarak Alkoman Kimya partnerimiz olarak gördüğümüz siz değerli müşterilerimize mükemmel hizmeti ve en iyi desteği vermek için çabalamaktayız.
Uzman kadromuzla yatırımlarımızı kaliteli sürekli ve hızlı hizmeti bir ilke haline getirdik.

Her geçen yıl artan etil alkol ihtiyacını karşılayarak sektörde emin adımlarla öncü firma olmaya devam edeceğiz.
Yurt içi ve yurtdışı bağlantılarımızda amacımız müşterilerimize en kaliteli alkolun ithalatını yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Uzun yıllardır tecrübeyle süren iş akışımıza gelişen teknolojiyi, güçlenen yapımız ile daha da artırarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.
Hizmet verdiğimiz firmalara dünya piyasasını güncel takip ederek en kaliteli ürünü en mükemmel şekilde hizmeti ve en uygun koşullarda müşterilerimize sunmak ana hedefimizidir.

Kalitemizi her geçen gün iş birliğinde olduğumuz siz değerli ortaklarımızla birlikte artırmaktayız.
 
Invicta is a watch company with a long and rich history. Beginning with the formation of the rolex replica sale, Invicta watch design was founded on the idea that a stylish, high-quality timepiece could be offered at a price that was replica watches to the average consumer. Invicta’s founder Raphael Picard believed that every man and woman should be able to enjoy the rolex replica and style of a fine timepiece without having to spend a fortune. That was a sentiment that has literally stood the test of replica watches uk, and today, the Invicta name is recognized around the globe as a leader in rolex replica uk brands that are known for high-quality mechanisms and both traditional and cutting-edge styles. A breitling replica sale from Invicta looks, feels and acts like an expensive watch, but doesn’t come with sky-high price tags that can keep many men and women from enjoying a top-of-the-line timepiece.